У Тернополі хочуть облаштувати "Вуличний простір для громадських активностей" (фото)

У Тернополі хочуть облаштувати "Вуличний простір для громадських активностей", Антоніна Сімаченко

Тернополяни з громадської ініціативи URBAN.te просять підтримати їх новий проект —  "Вуличний простір для громадських активностей". 

У 2016 році ініціативна група молоді та представників громадських організацій розробили проект "Молодіжний центр" та змогла отримати перемогу у громадському бюджеті.

Завдяки цікавій ідеї та наполегливості їм вдалось створити Молодіжний центр, який зараз працює.Тепер ініціативні тернополяни просять підтримати новий маленький урбаністичний проект.

Проект "Вуличний простір" —  це відкритий, доступний, соціальний простір, основне завдання якого сприяти комунікації в громаді.

Додамо, що ідейники з URBAN.te розробили проекти вже реконструйованої вулиці Чорновола, скверу Волонтерів, пляжу Циганка, пише Доба

У Тернополі хочуть облаштувати "Вуличний простір для громадських активностей" (фото), фото-1 У Тернополі хочуть облаштувати "Вуличний простір для громадських активностей" (фото), фото-2 У Тернополі хочуть облаштувати "Вуличний простір для громадських активностей" (фото), фото-3
Тернопіль вуличний_простір проект
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі