Єдина на весь Тернопіль гойдалка для дітей з інвалідністю їм недоступна. Через здорову малечу (фото)

Єдина на весь Тернопіль гойдалка для дітей з інвалідністю їм недоступна. Через здорову малечу, Дмитро Бондаренко

Жителька Тернополя, мама хлопчика з інвалідністю нарікає: її дитина не може покататись на спеціальній гойдалці, бо там граються здорові дітки. А їхнім батькам і діла немає до ситуації.

Про це Lyudmila Berezovskaya написала у Facebook.

"З чого мені почати, аби хоч якось пояснити свій стан і свої емоції відносно до суспільства і оточення .. На цих вихідних ми гуляли біля ставу і як то має бути, зайшли з дітками на новий дитячий майданчик, де тепер є розваги навіть для наших особливих діток, але ...Але, при великій кількості дітей на майданчику, то було майже неможливо ..На першій світлині гойдалка для дітей на візку, яку вже ремонтували, адже коли вперше ми були на цьому майданчику її вже не було і я зрозуміла чому.

Батькам абсолютно нецікаво, чим займаються діти там. Ці дверцята, які постійно бахкали на землю і все це. Навіть не знаю, як вам пояснити стан мами, яка хотіла би спробувати цей новий гаджет, розрахований на її дитину в візку, але не може цього зробити, бо діти просто обсіли цю гойдалку, а батьки, які бачать, що поруч візок з хворою дитиною, навіть не намагаються зняти своїх дітлахів і дати можливість використати гойдалку по призначенню..

І так все. Я була там недовго, бо, на жаль, ми так і не змогли ще щось спробувати там ..

Як мені, то буду хіба в будні туди заходити і маю надію на те, що в найближчий час ці спецкачелі і всі ті гамаки (які були частково пошкодженні), батут (який вже міняли, бо перший був порваний) не будуть потребувати капітального ремонту..

І, батьки, я вас просто прошу, по-людськи ..будьте уважні до своїх дітей і хоча би іноді відривайте свої очі від гаджетів .. ", - йдеться в дописі.

фото: Lyudmila Berezovskaya
діти гойдалки інвалідність проблема
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі