У Тернополі на «паливний» страйк виїхали водії, поблизу Збаразького кільця ускладнених рух транспорту (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 11 жовтня, о 9-тій годині у Тернополі розпочався страйк в рамках акції "Бойкот цін на паливо". Тернопільські водії збираються біля Збаразького кільця. Повідомляє «Доба».

Поки автомобілісті зібралося не багато. Щоб привернути увагу інших, водії час від часу сигналять.

Метою заходу є зниження вартості бензину для населення України.

Зазначимо, що акція "Бойкот на паливо" всеукраїнська. Тобто, сьогодні участь у флешмобі візьмуть водії й перевізники з усієї України. Суть акції полягає в тому, щоб зупинитися з 09:00 до 10:00 на дорозі, тим самим паралізувати рух.

У Тернополі на «паливний» страйк виїхали водії, поблизу Збаразького кільця ускладнених рух транспорту (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Тернополі на «паливний» страйк виїхали водії, поблизу Збаразького кільця ускладнених рух транспорту (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Тернополі на «паливний» страйк виїхали водії, поблизу Збаразького кільця ускладнених рух транспорту (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 У Тернополі на «паливний» страйк виїхали водії, поблизу Збаразького кільця ускладнених рух транспорту (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Тернополі на «паливний» страйк виїхали водії, поблизу Збаразького кільця ускладнених рух транспорту (ФОТО, ВІДЕО), фото-5
тернопіль страйк флешмоб водії пальне
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі