• Головна
  • У Тернополі на «паливний» страйк виїхали водії, поблизу Збаразького кільця ускладнених рух транспорту (ФОТО, ВІДЕО)
09:32, 11 жовтня 2018 р.

У Тернополі на «паливний» страйк виїхали водії, поблизу Збаразького кільця ускладнених рух транспорту (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 11 жовтня, о 9-тій годині у Тернополі розпочався страйк в рамках акції "Бойкот цін на паливо". Тернопільські водії збираються біля Збаразького кільця. Повідомляє «Доба».

Поки автомобілісті зібралося не багато. Щоб привернути увагу інших, водії час від часу сигналять.

Метою заходу є зниження вартості бензину для населення України.

Зазначимо, що акція "Бойкот на паливо" всеукраїнська. Тобто, сьогодні участь у флешмобі візьмуть водії й перевізники з усієї України. Суть акції полягає в тому, щоб зупинитися з 09:00 до 10:00 на дорозі, тим самим паралізувати рух.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #страйк #флешмоб #водії #пальне
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення