
11:12, 11 жовтня 2018 р.
Коштів на забезпечення тернопільських хворих інсуліном немає (відео)
4 мільйони гривень не вистачає Тернополю до кінця року, аби забезпечити інсуліном усіх мешканців міста, які цього потребують. Якщо говорити про область загалом, то брак коштів складає 10 мільйонів.
Подробиці – у сюжеті Інтб.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:59, 17 червня
10:31, 13 червня
11:19, 18 червня
18:06, 20 червня
11:37, 23 червня
