"Моя жінка в Африці, ловить крокодилів": тернополянина без зарплати не пустили додому

Життя має безліч граней: бувають дні вдалі та радісні, бувають смутні та безпросвітні. Іноді якась невдача навіть дозволяє людині знайти інший шлях, реалізувати себе в новій справі. Часто можна почути, що головне - це не втрачати надію.

Як повідомляє "ПроТе", у Тернополі стався один чудернацький випадок. Надвечір чоловік у чорній куртці крутився біля дитячих майданчиків. Зрештою він підійшов до гурту матусь з малими дітьми.

"Називав їх "сонечками". Говорив голосно. Широко розставивши ноги, розмахував руками. Рухи були нечіткі. Постійно поправляв кашкет на голові.

"Дівчата, можна з вами познайомитися? Мене додому не пускають".

"Хто не пускає?"

"Сатана".

"Тобто жінка?"

"Нє, мама".

"А чому не пускає?"

"Бо я худоба. Вона каже, що я напився. Ви не думайте, що я бомж. Я трудяга. Мав зарплату взяти нині. Грошей мені не заплатили і я випив трохи пива і трохи горівки. Нє, чвертку горівки. Мене жіночки пригостили".

Глянувши у бік дівчинки, яка граються в пісочниці, він сказав:

"В мене так само діти є – і там дитина є, і там", – показав рукою в різні сторони міста.

"А де ваша жінка?"

"Моя жінка в Африці. Ловить крокодилів. Ви не проти, якщо я попісяю? Дуже хочу. Нє, ви не думайте, я тут маю своє місце. Тут не буду, бо є діти".

Залишивши сумки на лавці, оглянувся і пішов з дитячого майданчику. Поблизу знайшов кущі. Ніхто з перехожих не звертав на нього уваги".

Нагадуємо, що нещодавно мешканці Тернопільщині сфотографували помешкання безпритульних, яке ті звели прямо на дереві.

Зарплатня тернополянин напився
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі