Тернополян запрошують на містичну виставу, в якій героїня підніметься з гойдалкою на висоту 2-го поверху

13 жовтня в обласному драмтеатрі відбудеться дебютний показ прем’єрної постановки В’ячеслава Жили «Майська ніч». Це вже третя вистава «шевченківців» за творами Миколи Гоголя.

«В афіші написали, що це музична комедія, але я б назвав це мюзиклом. Чудова сучасна музика, яку написав київський композитор Юрій Звонар, базується на народній творчості. Актори багато співатимуть, танцюватимуть. Будуть цікаві сольні номери, буде група бек-вокалістів, яка супроводжуватимуть пісенні виступи», – розповів актор, Заслужений артист України Микола Блаженко, який відповідав за вокальний супровід вистави.

13 пісень, які звучатимуть у постановці, написав актор, народний артист України Іван Ляховський. Каже, що одразу знайшли спільну мову з композитором і результатом залишилися задоволені.

Заслужений артист України Олександр Папуша, який грає одну з головних ролей, звернув увагу, що вистава перегукується із сучасністю.

«У мене – роль батька, який разом із своїм сином залицяються до однієї дівчини. Зараз в житті теж багато таких випадків є, коли татова дівчина молодша за синову, тому є певні паралелі. У виставі кохання і здоровий глузд перемагають. Наша вистава – про любов, з гарною музикою. Думаю, глядачі отримають велике задоволення», – прогнозує актор.

Тернополян запрошують на містичну виставу, в якій героїня підніметься з гойдалкою на висоту 2-го поверху, фото-1
"Майська ніч" вистава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі