"Вже присутній запах": у тернопільському фонтані плавають мертві голуби (ФОТО)

Чимало мешканців Тернополя, гостро відчувши порушення естетичної гармонії у вигляді міста, відразу діляться з громадськістю інформацією, що часто дозволяє запобігти появі неприємних вражень у гостей із інших регіонів України, а також уникнути дійсно непоправних наслідків. 

На своїй сторінці у мережі Фейсбук Наталія Станько поділилася фотографіями вкрай неприємного факту. Жінка прокоментувала фото і попередила, що ігнорування проблеми не зійде нікому із рук.

"На бульварі Д. Галицького у фонтані плавають мертві голуби, і не тільки: фонтан не працює більше тижня, але не про це, не настільки важливо; вода аж зелена і вже присутній запах; навколо бігають маленькі діти, так як поряд дитячий майданчик.

Будь ласка, зробіть щось з цим...Бо перекрию дорогу!"

Нагадуємо, що нещодавно на Тернопільщині внаслідок масового отруєння більше 200 мешканців Іване-Пусте звернулося за медичною допомогою

"Вже присутній запах": у тернопільському фонтані плавають мертві голуби (ФОТО), фото-1 "Вже присутній запах": у тернопільському фонтані плавають мертві голуби (ФОТО), фото-2 "Вже присутній запах": у тернопільському фонтані плавають мертві голуби (ФОТО), фото-3 "Вже присутній запах": у тернопільському фонтані плавають мертві голуби (ФОТО), фото-4
Голуби фонтан мертві запах
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі