
13:03, 15 жовтня 2018 р.
Тернополянка стала найкращою на Чемпіонаті світу з самбо
Золото з молодіжного Чемпіонату світу з самбо серед юніорів і юніорок привезла студентка Тернопільського національного економічного університету Алла Бегеба.
У фіналі категорії до 48 кілограмів у дівчат Алла перемогла Мушарраф Ібодуллаєву із Киргизстану з перевагою в один бал – 3:2.
Привітання опублікував ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:12, 22 червня
14:47, 17 червня
39
20:41, 16 червня
13:52, 17 червня
23
