Тернопільський співак продає унікальну колекцію гітар, аби врятувати свого сина

Страшну хворобу, «саркома», діагностували медики у молодшого сина тернопільського співака Віктора Павліка.

В інституті нейрохірургії йому зробили операцію, вирізали пухлину на рівні шиї, біля четвертого хребця, яка виявилася злоякісною. Попереду — лікування в ізраїльській клініці, на яке будуть потрібні мільйони.

За словами артиста, таких великих грошей він самостійно назбирати не може, тому вдячний усім тим, хто зголосився на його клич про допомогу і надсилає кошти на спеціальний картковий рахунок, пишуть Тернополяни

Також Віктор Павлік заявив, що вирішив розпродати свою колекцію гітар, яку зібрав десять років тому. І хоч вона дорога серцю артиста, життя дитини для нього куди цінніше. Відтак, він готовий розпрощатися з унікальними гітарами та продати їх колекціонерам навіть за півціни, а то й менше.

«Я маю невеличку колекцію гітар… Тому що в свій час, років десять тому, я її зібрав, ту колекцію. Ну мав такий хист до цього… Дуже люблю гітари, я гітарист сам. Зараз, звичайно, з великим задоволенням цю колекцію розпродав би… Маю кілька десятків гітар… Це колекція, це ексклюзив. Для колекціонерів. Гітари є деякі дуже неординарні. Досить недешеві. Я готовий їх за півціни, за третину ціни продати… Просто майте на увазі, що я продаю свої гітари. Можливо, комусь треба», – зазначив на камеру Віктор Павлік.

За словами народного артиста, його 19-річного сина хвороба вразила раптово. Почали німіти ноги і з кожним днем ставало все гірше.

«За тиждень часу, грубо кажучи, його скосило. Забрали його в шпиталь, ну, зразу, звичайно, ніякого діагнозу не було, тому що відказали ноги, зрозуміло, треба МРТ, якісь аналізи. Ще тиждень пішов. Потім, коли я відвідував його в лікарні, він каже, що з половини тіла до низу нічого не чує зовсім, ніг не відчуває», – розповідає зірковий батько.

На момент оперативного втручання ракове новоутворення вже почала роз’їдати кісткову тканину. Три лабораторії підтвердили, що пухлина була злоякісною. Тож тепер — уся надія на професійність ізраїльських онкологів. Віктор Павлік просить усіх небайдужих  молитися за одужання його сина та, по можливості, допомогти фінансово. Гроші можна переказувати на карту «ПриватБанку» (для переказів у гривні):  5168 7573 0016 2874, Павлик Віктор Франкович.

Тернопіль Віктор_Павлік син хвороба гроші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі