"Поліція сьогодні вихідна, то ми торгуємо": куди поділись продавці з тернопільської вулиці Чорновола

Молочну продукцію, фрукти, овочі продавці пропонували просто на тротуарах вул. Чорновола до ремонту. Тепер вони перекочували під магазини на вул. Хмельницького.

Ремонт вулиці Чорновола розпочали наприкінці червня. Вуличні продавці, які там торгували, тепер зайняли тротуар на вул. Хмельницького, 20 хвилин.

Не лякає їх ні табличка, яка вказує на штраф 500 грн за торгівлю під магазинами, ні муніципальна поліція.  У понеділок, 15 жовтня, під магазинами на вул. Хмельницького було більше, ніж десять продавців.

- Поліція сьогодні вихідна, то ми торгуємо, - кажуть продавці. - А так, то нас і проганяють, і штрафують. Суми різні.

"Поліція сьогодні вихідна, то ми торгуємо": куди поділись продавці з тернопільської вулиці Чорновола, фото-1 "Поліція сьогодні вихідна, то ми торгуємо": куди поділись продавці з тернопільської вулиці Чорновола, фото-2 "Поліція сьогодні вихідна, то ми торгуємо": куди поділись продавці з тернопільської вулиці Чорновола, фото-3 "Поліція сьогодні вихідна, то ми торгуємо": куди поділись продавці з тернопільської вулиці Чорновола, фото-4 "Поліція сьогодні вихідна, то ми торгуємо": куди поділись продавці з тернопільської вулиці Чорновола, фото-5
стихійний_ринок продукти продавці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі