Тернополяни можуть залишитись без одного з улюблених місць для фото (фото)

Дощі можуть повністю зрунйувати альтанку поблизу Тернопільського замку.

Про це у Facebook написав голова ГО City Project Andrii Kir.

"Невтішні прогнози для альтанки. Цілком ймовірно, що після кількох чергових злив від неї залишаться лиш руїни. Вже неозброєним оком помітно наскільки вона похилилась та потріскала .Сьогодні з ініціативи міської влади велися геологічні дослідження схилу, на якому вона розташована.

З цікавого - свердловина, глибиною 15 метрів (висота над рівнем набережної 12м) підтвердила, що весь пагорб сформований з насипного ґрунту. В розсипі траплялись вже традиційні для цієї місцевості - кераміка, гільзи, кістки, залишки австрійської цегли, металеві вироби та ін.

З глибини 13 до 15 метрів починається водонасичений шар з крейдою та річковим піском.Обіцяють, що геологічні та археологічні дослідження на призамковій території продовжуватимуться", - йдеться в дописі.

Тернополяни можуть залишитись без одного з улюблених місць для фото (фото), фото-1 Тернополяни можуть залишитись без одного з улюблених місць для фото (фото), фото-2 Тернополяни можуть залишитись без одного з улюблених місць для фото (фото), фото-3 Тернополяни можуть залишитись без одного з улюблених місць для фото (фото), фото-4 Тернополяни можуть залишитись без одного з улюблених місць для фото (фото), фото-5 Тернополяни можуть залишитись без одного з улюблених місць для фото (фото), фото-6 Тернополяни можуть залишитись без одного з улюблених місць для фото (фото), фото-7 Тернополяни можуть залишитись без одного з улюблених місць для фото (фото), фото-8 Тернополяни можуть залишитись без одного з улюблених місць для фото (фото), фото-9
фото: Andrii Kir
альтанка проблема архітектура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі