З'явилися перші фото тернопільського "McDonald's" зсередини (ФОТО)

Тернопільський "McDonald's" збиралися відкрити ще у серпні, якраз на День незалежності. Зараз тернополян запевняють, що завітати до закладу вони зможуть вже 20 жовтня. Будівництво добігає кінця.

Як повідомляє "Доба", в приміщенні вже встановили столи та стільці, облаштували освітлення, а також термінали самообслуговування.

Інтер’єр ресторану виконано у стилі Alphabet. Цей дизайн передбачає використання для оздоблення залу великих принтів з літерами, в яких графічно зображені страви "McDonald's", стильні меблі, скляні перегородки з текстурними візерунками та інші цікаві рішення.

У тернопільському "McDonald's" передбачений експерт з гостинності – це нова посада в мережі. Його завдання – створювати атмосферу гостинності, помічати потреби відвідувачів та оперативно на них реагувати.

Нагадуємо, що в мережі Instagram з'явилося чимало нібито офіційних сторінок "McDonald's", на яких велися шахрайські розіграші з нагоди відкриття закладу в Тернополі, проте прес-центр мережі ресторанів вчасно спростував розміщену аферистами інформацію.

З'явилися перші фото тернопільського "McDonald's" зсередини (ФОТО), фото-1 З'явилися перші фото тернопільського "McDonald's" зсередини (ФОТО), фото-2 З'явилися перші фото тернопільського "McDonald's" зсередини (ФОТО), фото-3
McDonald's Тернопіль фото зсередини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі