7 або 9 гривень в маршрутках: у Тернополі пропонують встановити столичні ціни на проїзд (ВІДЕО)

7 або 9 гривень в маршрутках та 6 або 7, або 8 гривень у тролейбусах: такі тарифи пропонують запровадити у громадському транспорті Тернополя. Щодо цього питання сьогодні (16 жовтня) у "Тернопільелектротрансі" відублися громадські слухання.

Перевізники запевняють, що маршрутки зношені, коштів на ремонт не вистачає, ще й продовжується масовий відтік кадрів. 

Начальник управління транспорту, комунікацій та зв'язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський зазначив:

"В середньому ми випускаємо на із 197 автобусів (це в найкращому випадку) 140 автобусів, а по електротранспорту: в межах - 45".

Зараз тролейбуси стали збитковими, то ж "Тернопільелектротранс" змушені дотувати з міського бюджету.

Директор ТзОВ "Менс-Авто" Андрій Намака розповів:

"Взявши просту арифметику, співвідношення долара, ріст ватості паливно-мастильних матеріалів і так далі, можемо побачити, що проїзд зараз мав би коштувати 12 гривень. Ми не просимо дванадцять, ми розуміємо, що тяжкий стан у всіх..."

Директор ТзОВ "Еталон" Анатолій Танчук повідомив:

"Звичайно, ми - бізнесмени. Ми також хочемо щось заробити. Якщо я заробляю менше, ніж середньостатистичний тернополянин, автобусом, уявіть собі, то для чого мені цей бізнес? Якщо нам не дають тарифи - я змушений буду з'їжджати. Однозначно. Я не буду платити водіям ще зі своєї кишені гроші".

Як інформує "ІНТБ", провівши підрахунки разом із управлінням траспорту, перевізники пропонують встановити новий трирівневий тариф: у маршрутках проїзд за "Карткою тернополянина" може коштувати 7 гривень, а при оплаті неперсоніфікованою карткою - 8 гривень. Такий же персоніфікований тариф пропонують впровадити у тролейбусах.

Остаточне рішення щодо підвищення вартості проїзду прийматиме виконком.

Тариф вартість проїзду Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі