• Головна
  • На Тернопільщині впіймали двох чоловіків, котрі незаконно вирубували дерева
19:31, 17 жовтня 2018 р.

На Тернопільщині впіймали двох чоловіків, котрі незаконно вирубували дерева

Кримінальне провадження за фактом таємного викрадення чужого майна відкрили працівники Підгаєцького відділення поліції щодо двох жителів району.  

Як встановили правоохоронці, місцеві мешканці 1947 та 1949 років народження вирішили заготовити собі дрова на зиму. Нічого кращого, як вчинити крадіжку, їм на думку не спало. Вони вирушили в місце проведення санкціонованої рубки дерев працівниками місцевого лісництва.

На злочин пішли, коли робочий день закінчився і нікого з лісників довкола не було. Краяни намагалися присвоїти, майже 1,5 куба дерева породи осика, але працівники поліції завадили крадіям завершити задумане.  

Як повідомляє офіційний сайт Національної поліції в Тернопільській області, у скоєному вони зізналися. Їхні дії кваліфікували за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лісоруби #нелегально #вирубували #осики #дерева

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
Оголошення
live comments feed...