• Головна
  • "Раз у місяць можу сходити у кафе": на що вистачає стипендії тернопільським студентам
09:32, 18 жовтня 2018 р.

"Раз у місяць можу сходити у кафе": на що вистачає стипендії тернопільським студентам

Тернопіль називають студентською столицею України. 17 жовтня - у День українського студента.

Видання 20 хвилин поцікавилося у молоді, на що вистачає та на що витрачають стипендію.

Леся Продоус, студентка IV курсу:

- Моя стипендія  - 1250 грн. На місяць, щоб поїхати на вихідні додому, витрачаю 600 грн. Також ці гроші йдуть на поповнення мобільного рахунку. Обов’язково купую одну-дві книжки на місяць, а це десь гривень 200. Два рази на місяць відвідую театр - 100 грн чи кіно - 150 грн. Раз у місяць можу сходити у кафе - 150 грн.    

Михайло Юристий, студент VI курсу:

- У мене звичайна стипендія - майже 1300 грн, точніше 1285 грн. Цих грошей мені вистачає на їжу, тижнів на три так. В основному на це  витрачаю ті гроші. Це суто так поїсти або щоб з дівчиною кудись сходити чи з пацанами посидіти. Ще я працюю у школі свого району вчителем фізичного виховання.  То і зарплату, і стипендію витрачаю на життя, на себе. Деколи ще відкласти вдається, але дуже рідко.  

Роман Пирожишин, аспірант:

- Стипендія аспіранта 4500 грн. То трохи вистачає. Поки за ці гроші  купив телефон. Надалі мінятиму в долари. Я завжди на щось потрохи відкладав: заплатити за гуртожиток, купити собі щось (одяг чи взуття), чи на стоматолога. На відпочинок зберігав, навіть щоб мати за що зводити дівчину  куди-небудь. То є мій спосіб - накопичення певної суми і “бум” - витратитив все і одразу.    

Марія Полиняк, студентка III курсу:

    - Маю підвищену стипендію - 1800 грн! Вистачає на мало що - деколи кудись піти, в основному на роздруківки, методички, можу  заплатити за деякі додаткові заняття! Витрачаю на то, на що вистачає.    

Назар Заверуха, студент IV курсу:

 - Отримую звичайну стипендію - 1240 грн. На ці гроші особливо не розгуляєшся. Але щоб оплатити комунальні вдома і на харчування вистачає.    

Віта Романюк, студентка III курсу:

  - Я отримую підвищену стипендію, це 1916 грн. Більш-менш вистачає, але це залежить від місяця. Витрачаю переважно на продукти харчування та на косметику. Проживаю у власній квартирі, але на оплату послуг не вистачає, тому за це платять батьки.    

Наталя Петрова, студентка IV курсу:

- Маю підвищену стипендію у розмірі 1870 грн. Її вистачає на дорогу додому в Луцьк, на їжу, одяг та жіночі штучки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стипендія #студенти
Оголошення
live comments feed...