На Тернопільщині провели масштабні навчання: за легендою у школі розлилася ртуть (ФОТО+ВІДЕО)

Такою була одна з легенд (ввідна), за якою на Кременеччині проводили командно-штабні навчання з цивільного захисту. Згідно з нею, у підсобному приміщенні школи прибиральниця виявила невідому речовину сріблясто-білого кольору.

Учнів відразу "евакуювали". До встановлення походження речовини та ліквідації наслідків надзвичайної події та захисту дітей і працюючого персоналу залучили рятувальників, лікарів, поліцію.

Як повідомляє "Терен", начальник управління цивільного захисту населення Тернопільської ОДА Ігор Лівінський оцінив роботу фахівців та відзначив злагоджену роботу органів влади та відповідних служб.

Задоволені та зацікавлені навчаннями були й учні Кременецької ЗОШ №4, які по завершенні заходів залюбки фотографувалися з ліквідаторами надзвичайної ситуації.

Командно-штабні навчання з цивільного захисту є формою підготовки органів управління та сил цивільного захисту до виконання завдань цивільного захисту в мирний час і особливий період.

На Тернопільщині провели масштабні навчання: за легендою у школі розлилася ртуть (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 На Тернопільщині провели масштабні навчання: за легендою у школі розлилася ртуть (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 На Тернопільщині провели масштабні навчання: за легендою у школі розлилася ртуть (ФОТО+ВІДЕО), фото-3
Школа ртуть розлилася
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі