• Головна
  • "Він був довершений": що думають тернополяни про надбудову на довоєнному будинку в центрі міста
12:32, 19 жовтня 2018 р.

"Він був довершений": що думають тернополяни про надбудову на довоєнному будинку в центрі міста

"Він був довершений": що думають тернополяни про надбудову на довоєнному будинку в центрі міста

Довоєнний будинок на вулиці Опільського вже котрий місяць "модернізують" за допомогою надбудови.

"Тернопіль розвивається! Пам'ятки архітектури отримують нове оновлення! Нові та нові щасливі власники вже незабаром в'їдуть в омріяне нове соціальне житло.", -і ронізують над ситуацією у Facebook в спільноті Тернопільські плітки.

"оо вже і до того будинку добралися..", - пише Olha Zaichuk.

"та ладно, якшо добудують в тому ж стилі, то нічого страшного нема", - коментує Олег Різни.

"нашо??? він був довершений...", - додає Olha Zaichuk.

"А сталінки не чіпають, бо скрєпи", - зауважує Михайло Геник.

"Отак він буде розмальований", - коментує Roman Krykh і додає "фото", натякаючи, очевидно на "будиночок барбі", як обізвали після реставрації будівлю на вулиці Січових Стрільців.

"Він був довершений": що думають тернополяни про надбудову на довоєнному будинку в центрі міста, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #надбудова
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення