
12:32, 19 жовтня 2018 р.
"Він був довершений": що думають тернополяни про надбудову на довоєнному будинку в центрі міста

Довоєнний будинок на вулиці Опільського вже котрий місяць "модернізують" за допомогою надбудови.
"Тернопіль розвивається! Пам'ятки архітектури отримують нове оновлення! Нові та нові щасливі власники вже незабаром в'їдуть в омріяне нове соціальне житло.", -і ронізують над ситуацією у Facebook в спільноті Тернопільські плітки.
"оо вже і до того будинку добралися..", - пише Olha Zaichuk.
"та ладно, якшо добудують в тому ж стилі, то нічого страшного нема", - коментує Олег Різни.
"нашо??? він був довершений...", - додає Olha Zaichuk.
"А сталінки не чіпають, бо скрєпи", - зауважує Михайло Геник.
"Отак він буде розмальований", - коментує Roman Krykh і додає "фото", натякаючи, очевидно на "будиночок барбі", як обізвали після реставрації будівлю на вулиці Січових Стрільців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
ТОП новини
Оголошення
11:37, 23 червня
11:38, 23 червня
00:00, 7 жовтня 2025 р.
16:59, 17 червня
11:30, 18 червня