Тернополяни організували «Марш за свободу» з чорними парасолями (фото)

З нагоди Європейського дня протидії торгівлі людьми у Тернополі організували «Марш за свободу». Близько сотні людей пройшлися під чорними парасолями центральними вулицями міста. Таким чином учасники акції намагалися привернути уваги до проблеми торгівлі людьми.

Лише цього року статус потерпілих від торгівлі людьми отримало дев’ятеро жителів Тернопільщини. А загалом статистика невтішна: з 1991-го року понад 230 000 українців стали об’єктами торгівлі.

«До ходи за свободу приєднався Тернопіль, уся команда “ТМЖК “Відродження нації”. Подолати глобальну проблему можна лише завдяки взаємодії на місцевому рівні! Сьогоднішня акція у Тернополі об’єднала усіх, хто висловив бажання долучитися до ходи за свободу, за світ без торгівлі людьми. Акція з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми відбулася. Учасники мали можливість пройти центральною частиною міста. На Театральному майдані на них очікував коридор застережень та біле полотно, що символізувало світ без торгівлі людьми», – каже зз співорганізаторка заходу Оксана Шлюсар.

Учасники маршу зібралися  біля Архикатедрального собору. Люди під чорними парасолями крокували по вулиці Руській. Далі маршрут проходив до Театрального майдану. До акції долучилися представники громадських організацій, поліції, студенти Тернопільського кооперативного торгово-економічного коледжу, Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського. Чорні розкриті парасолі символізували боротьбу з торгівлею людьми.  А біле полотно – світ без рабства.

Тернополяни організували «Марш за свободу» з чорними парасолями (фото), фото-1 Тернополяни організували «Марш за свободу» з чорними парасолями (фото), фото-2 Тернополяни організували «Марш за свободу» з чорними парасолями (фото), фото-3 Тернополяни організували «Марш за свободу» з чорними парасолями (фото), фото-4
Тернопіль свобода марш парасолі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі