• Головна
  • Деталі ДТП в Тернополі на Микулинецькій, де бус збив жінку на "зебрі"
11:47, 19 жовтня 2018 р.

Деталі ДТП в Тернополі на Микулинецькій, де бус збив жінку на "зебрі"

Аварія трапилась близько 7.45 у п'ятницю, 19 жовтня, на пішохідному переході на вул. Микулинецькій.  Жінку збив водій буса Mercedes Sprinter. Її з травмами забрали в лікарню швидкої допомоги. 

У Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф виклик отримали о 7.47 на вул. Микулинецьку. Як повідомила старший лікар зміни Вікторія Миколаївна, жінку збив водій авто Mercedes навпроти магазину "Все для авто" на пішохідному переході, пише 20 хвилин

- У постраждалої закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, гематоми лобної ділянки голови, відкритим переломом правого плеча, - повідомила старший лікар. - Жінка була у свідомості, говорила з медиками. Її забрали в лікарню швидкої допомоги у стані середньої важкості. 

В управлінні патрульної поліції в Тернопільській області повідомили, що патрульні виклик отримали о 7.58. 

- Чоловік повідомив, що на пішохідному переході біля тубдиспансеру аварія за участі Mercedes Sprinter, який збив 46-річну жінку та ще одного авто Opel, - повідомили в управлінні.

Постраждалу забрали до приїзду патрульних, на місці працювала слідчо-оперативна група. Обставини аварії з'ясовують. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #бус
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"65-річним пенсіонерам виплатять по 3 700 грн": хто з українців отримає гроші в першу чергу?
Оголошення