• Головна
  • Тернополянка за "порятунок" сина заплатила 20 тис. гривень
18:04, 19 жовтня 2018 р.

Тернополянка за "порятунок" сина заплатила 20 тис. гривень

Черговою жертвою телефонних шахраїв стала 60-річна жителька обласного центру. Повіривши у вигадану незнайомцем історію, жінка втратила 20 тисяч гривень. Поліцейські встановили, що кошти були зняті в Київській області.

Зі слів потерпілої, на мобільний їй зателефонував незнайомий чоловік і повідомив, що в неприємну ситуацію потрапив її син. Аби вирішити проблему, потрібні кошти – 20 тисяч гривень. Жінка замість того, аби набрати номер сина і переконатися, чи йому дійсно потрібна допомога,  зі страху не тямила, що робить. Така поведінка, як стверджують правоохоронці, на руку зловмисникам, тож вони маніпулюють жертвою, як хочуть.  Закінчилася ця шахрайська історія, на жаль, вигодою для пройдисвітів – тернополянка перечислила на вказаний шахраями рахунок 20 тисяч гривень.

Поліцейські закликають краян бути пильними і не довіряти жодній інформації, отриманій від незнайомців в телефонному режимі. По-друге, варто зателефонувати родичеві, котрий начебто потребує допомоги. По-третє, отриманою інформацією потрібно поділися з тими людьми, яким довіряєте, і, можливо, вони допоможуть вам не наробити дурниць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #шахраї #син #гроші
ТОП новини
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
З 1 вересня школярів очікують зміни: в Україні оновили правила навчання для учнів
"Українцям, які мають вдома газ, дали час до 15 серпня": важлива інформація про оплату рахунків, що незабаром прийдуть
Оголошення