В Тернополі бабуся-безхатько здає пляшки, аби годувати безпритульних тварин (фото)

Старша жінка на отриман за пляшки гроші годує безпритульних собак.

Безпритульна 79-річна Людмила о 21 годині вечора сидить на зупинці Шота Руставелі. Біля ніг собака і сумка з порожніми пляшками, які назбирала за день, пише ПроТе.

– Це Мухтар, – гладить пса. – А Мушка кудись пішла. Щойно була тут.

Собаки з жінкою ходять усюди. У смітниках шукає для себе одяг, а для них кістки. Гроші, які отримує з проданих пляшок, також витрачає на тварин.

– Вони привикли до мене, –  додає. – Сама не з’їм, а їм дам. Я дуже люблю тварин. Купую їм кістки. Здаю пляшки коли на 30, коли на 40 гривень. Купую зразу два кілограми кісток. Ділю на три-чотири дні.

Людмила говорить суржиком. Каже, що приїхала з Луганська. Ночує в розваленому будинку. Документів не має – згоріли у Луганську. Пенсії не отримує. Щодня її можна побачити біля смітника на вулиці Лозовецькій.

– Я вже не пам’ятаю, коли гаряче їла, –  додає. – Зимно зараз. А що робить? За дві зими дуже простудилася. І очі хворі. Майже не бачу. Робила на крані в Одесі. Впала, то думала, що вже все. Тепер більмо на правому оці. Бог ще дає здоров’я. Мені вже так незручно від людей. Я працювала на шахті 25 років. В Одесі на крані – 18 років. Не думала, що так получиться в житті. Люди йдуть, так на мене зглядаються, підсміюються. Кажуть: «Вам не стидно збирати пляшки?». Не стидно.  А що йти красти чи що? Отаке моє життя.

В Тернополі бабуся-безхатько здає пляшки, аби годувати безпритульних тварин (фото), фото-1
фото: Наталія Лазука
безхатько жінка життя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі