• Головна
  • Тернополяни можуть подорожувати по світу "за копійки", кілька порад від пари, яка щойно повернулась із подорожі (ВІДЕО)
15:45, 22 жовтня 2018 р.

Тернополяни можуть подорожувати по світу "за копійки", кілька порад від пари, яка щойно повернулась із подорожі (ВІДЕО)

Подорожувати бюджетно – можливо. Закохані Марта та Ілля нещодавно повернулася із 24-денної бюджетної подорожі Данією, Швецією та Норвегією. Молодь поділилася порадами, як мандрувати та багато не платити. Розповідає телеканал «ТВ-4».

Тернополяни можуть подорожувати по світу "за копійки", кілька порад від пари, яка щойно повернулась із подорожі (ВІДЕО), фото-1

Ці пейзажі нагадують кадри із фільму, але Марті та Іллі вдалося тут побувати і бачити цю красу на власні очі. У Данії, Швеції та Норвегії молодь провела 24 дні. При цьому, витратила лише 250 євро на двох. Пара розповідає: економно подорожувати найкраще влітку. Адже, саме тоді для ночівлі можна використовувати намет.

Економити парі у подорожі вдалося завдяки тому, що для пересування вони користувались автостопом. Тому оплатили із гаманця лише квитки на літак. Саме за найдешевшими цінами, молодь обирає напрямок. Ще один секрет вдалої мандрівки від Марти та Іллі – не використовували пошукових ресурсів для вибору найцікавіших місць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #подорож #недорого #бюджетний_відпочинок #мандрівка
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення