
15:10, 22 жовтня 2018 р.
Підірвати будинок на Протасевича психічно хворому не вдалося, босим його повезли до психіатрів
Працівникам спецслужб, які з’їхалися на вул. Протасевича, вдалося вгамувати психічно хворого і не дати йому реалізувати намір підірвати квартиру.
Тепер чоловіком займатимуться медики.
Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав Андрій Грицишин, який весь час перебував на місці події.
«На щастя, все закінчилося без жертв. Чоловіка повезли в лікарню», – повідомив він.
З фото видно, що чоловіка застали зненацька, оскільки на вулиці він сидить босий.
Нагадаємо, сьогодні уТернополі чоловік, хворий на шизофренію, взяв у заручники молоду сім'ю із малою дитиною. Згодом він включив газ, погрожуючи підірвати квартиру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:04, 19 червня
10:20, 24 червня
10:45, 14 червня
17
15:17, 22 червня
2
10:04, 18 червня
1