На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО)

Мова йде про недобудований міст Теребовлянської об'їзної дороги. «Він вражає. Він величезний. Довжина 100-110 метрів, ширна 25-28 метрів (точно виміряти не мав чим)», - пише у Фейсбуці працівник «Туристично-інформаційного  центру м. Теребовля» Ярослав Ярошевський. На вигляд міст, наче щойно збудований: бетонна споруда ніде не розсипаються, лише трішки облізла заливка між поздовжніми елементами. 

«І, цілком можливо, що незабаром його можна буде викреслити зі списку закинутих об'єктів..., - додає Ярослав, - Тому, поціновуачі закинутого індастріалу, гайда у лісок між Кровінкою і Лошневом, подивитись на цю бетонну махіну».

Допоможе вам туди дістатись «Туристично-інформаційний центр м. Теребовля», де нещодавно  запрацював туристичний  велопрокат, та карта Openstreetmap Ukraine, де вже намальовані потрібні дороги та стежки.

Розташування на карті цього мосту можна бачити на скріншоті карти  (це шляхопровід над залізницею, там де зупинка «Зелений гай»).

Місце на GoogleКарті https://goo.gl/maps/TSjriYy2ZEx.

На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-1 На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-2 На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-3 На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-4 На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-5 На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-6 На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-7 На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-8 На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-9 На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-10 На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-11 На Тернопільщині закинутий у лісі міст об’їзної дороги «дасть фору» багатьом теперішнім будівельним конструкціям (ФОТО), фото-12
тернопіль теребовля міст об'їзна_ дорога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі