"Вимагаю у Тернопільської міської ради заборонити діяльність "Lufthansa" у Тернополі за неповагу": шоумен Сергій Притула зробив заяву

Шоумен з Тернопільщини, засновник гумористичного шоу "Вар'яти", відомий жартівник  Сергій Притула, зайшовши на сайт німецьких авіаліній "Lufthansa", був прикро вражений відсутністю там на електронній карті будь-яких позначок щодо існування Тернополя.

На своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук Сергій Притула опбулікував пост, в якому звернувся до громадськості:

"Вимагаю у Тернопільська міська рада заборонити діяльність Lufthansa у Тернополі за неповагу! Обласній раді рекомендую приєднатись! Активістам написати петицію і перекрити дорогу або колію! Духовенство хай визначиться з каральними санкціями самостійно! Поліція з народом! Лідерам обласних осередків партій висловити свою позицію або піти з політики назавжди!

Тернополяни! Не дозволимо позиціонувати нас білою плямою на карті світу!!!Почуваюсь спустошеним!!!"

"Та то не Lufthansa накосячила, а google maps, який пише навігацію для airbасиків",- прокоментував один із користувачів.

"Ага, а в тому, що ерекції у дяді не було винен не дядя, а виробник презервативів? Таку відмазку дядя має сказати тьоті?!! Не виправдовуйте літунів. Зарвались по повній! Всі на боротьбу!" - Відповів йому Сергій Притула.

"Хмельницький теж образили!"- Зазначив інший коментатор.

Нагадуємо, що допис Сергія Притули про те, як він ходив до сповіді, дуже вразив користувачів та зібрав величезну кількість лайків - понад 38 тисяч.

"Вимагаю у Тернопільської міської ради заборонити діяльність "Lufthansa" у Тернополі за неповагу": шоумен Сергій Притула зробив заяву, фото-1 "Вимагаю у Тернопільської міської ради заборонити діяльність "Lufthansa" у Тернополі за неповагу": шоумен Сергій Притула зробив заяву, фото-2
Сергій Притула Lufthansa
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі