За зґвалтування 64-річної матері тернополянина судять його друга: дружина переконує, що той не винен (ФОТО)

За версією слідства, тернополянин увійшов до квартири свого друга Юрія Янкова, де знаходилася мати останнього, що якраз повернулась із заробітків. Чоловік згвалтував жінку та забрав з квартири 1000 євро.

Як повідомляє "20 хвилин", раніше Василь Гумінюк вже був засуджений. За крадіжку золотого ланцюжка і тисячі гривень чоловікові довелося відбути 9 років покарання.

Все сталося, коли пані Галина повернулась із заробітків (вона перебувала у Німеччині) взимку цього року. Жінка розповідає, що Василь Гумінюк - друг її сина Юрія, увірвався до її будинку, побив та поглумився над пенсіонеркою. Василь вже півроку знаходиться під вартою. Сестра підсудного Надія Марущак, його мати та дружина Надія Гумінюк переконані, що чоловік не винен, а уся справа - змова підсудної, її сина та прокурора. 

"Мій син вже відсидів за то, що його підставив той друг. Василь тепер каже до мене: "мамо, я не буду знов сидіти через нього", я боюся, що він може щось собі зробити", - каже мати підсудного Надія Гумінюк. - "У теперішній справі прокурор та сама жінка, що була 9 років тому. Що то за збіг такий? Ми писали відвід до поліції. Поки що ніхто не реагує на це. Ми хочемо, щоб прокурор не вела цю справу".

Рідні Василя звернулись до журналістів телепередачі "Один за всіх". Під час передачі потерпіла Марія Янкова проходила детектор брехні, який вказав, що жінка не є впевненою, що вчинок зробив саме Василь Гумінюк.

"Син Марії Юрій водив жінок туди на квартиру і мати його теж там була. Всі пили, там не знаю що творилося. Аналізи, які зробило слідство доводять, що потерпіла у той день була з трьома або більше чоловіками. Вони зібрали аналізи сперми, в аналізах ніхто не розбирається, бо жінка каже, що вона 9 років не була з чоловіком, а аналізи доводять, що вона була з трьома і більше чоловіками". - Розповідає Надія Марущак.

На судове засідання, яке призначили 23 жовтня прийшла дружина Василя Гумінюка з сином Святославом, якому лише рік. 

"Коли Василя взяли під варту, нашому синочкові було півроку. Ці засідання - єдина можливість для Святославчика побачити тата", - розповідає дружина підсудного.

Потерпіла теж вважає, що судове засідання переносять незаконно. На засідання пані Марія прийшла з родичкою, яка її підтримує. З журналістами спілкується неохоче. Каже, що не може згадувати той день.

"Я хочу, щоб посадили людину, яка поглумилася наді мною", - каже потерпіла. - "Суд вже який раз переносять. Не знаю чому". 

Цього разу через те, що конвой не доставив підсудного з Чортківського слідчого ізолятора вчасно. Засідання призначили 6 листопада. Прокурор коментувати процес відмовляється.

"В ізоляторі Василь почуває себе дуже погано, постійно хворіє, допомоги йому не надають. Він навіть погрожує покінчити життя через цю несправедливість. Ми дуже переживаємо", - каже сестра підсудного Надія. 

Наступне засідання відбудеться через два тижні.

За зґвалтування 64-річної матері тернополянина судять його друга: дружина переконує, що той не винен (ФОТО), фото-1 За зґвалтування 64-річної матері тернополянина судять його друга: дружина переконує, що той не винен (ФОТО), фото-2 За зґвалтування 64-річної матері тернополянина судять його друга: дружина переконує, що той не винен (ФОТО), фото-3 За зґвалтування 64-річної матері тернополянина судять його друга: дружина переконує, що той не винен (ФОТО), фото-4
Згвалтування суд дружина заперечує
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі