Тернополяни мають можливість проголосувати за проекти Громадського бюджету в дистанційних каналах ПриватБанку

З понеділка, 22 жовтня, стартувало голосування за проекти, що будуть реалізовані за кошти міста у 2019 році в рамках “Громадського бюджету Тернополя”. Поточного року містяни мають можливість віддати свій голос за цікаві ідеї не лише шляхом реєстрації через Bank ID на офіційній сторінці “Громадського бюджету”, але й в терміналах самообслуговування та за посиланням у Приват24.

Тернополяни мають можливість проголосувати за проекти Громадського бюджету в дистанційних каналах ПриватБанку, фото-1

“На сьогодні тернополяни вже отримали близько 250 тис. повідомлень у Приват24 з запрошенням долучитись до голосування, - розповідають у прес-службі ПриватБанку у Тернопільській області. - Отримавши повідомлення, варто лише натиснути кнопку “голосувати”, та клієнта буде перенаправлено на відповідну сторінку сайту “Громадського бюджету”,  де залишиться обрати проект, за який хотілось б віддати голос. Ще одним додатковим каналом голосування цьогоріч є термінали самообслуговування ПриватБанку, що розташовані як на кожному відділенні фінансової установи, так у популярних торгових та розважальних центрах нашого міста”.

Тернополяни мають можливість проголосувати за проекти Громадського бюджету в дистанційних каналах ПриватБанку, фото-2

Варто відзначити надзвичайно просту та прозору процедуру голосування у терміналах самообслуговування. Достатньо пройти ідентифікацію у ТСО за допомогою будь-якої картки ПриватБанку або мобільного номера телефона, на основній сторінці меню скористатись кнопкою “Голосування за проекти міст” та зробити власний вибір проекту у переліку, що з'явиться на екрані терміналу.  Віддати свій голос за один великий та один малий проекти можуть громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та проживають у місті Тернополі.

Громадський бюджет дозволяє мешканцям Тернополя прийняти активну участь в тому, як будуть використані бюджетні кошти для поліпшення життя міста. За підсумками голосування ті проекти, які набрали найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані у 2019 року. Загальна сума запланованого бюджету складає близько 11 млн гривень,  а голосування триватиме до 5-го листопада.

Приватбанк громадський_бюджет бюджет_ініціатив ID_bank
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі