• Головна
  • В Тернополі на перехресті на авто впала лінія електропередач (фото)
10:47, 24 жовтня 2018 р.

В Тернополі на перехресті на авто впала лінія електропередач (фото)

В Тернополі на перехресті на авто впала лінія електропередач (фото)

У Тернополі зранку на автомобіль Mercedes Vito впала тролейбусна лінія електропередач.

Водій виїжджав зі Слівенської на проспект Степана Бандери. На місце пригоди одразу приїхали патрульні, пише МедіаТОР.

-Сьогодні о 9:10 год. на спец лінію 102 надійшло повідомлення про те, що на перехресті вулиць Слівенська та С. Бандери на автомобіль заявника Mercedes Vito впала тролейбусна лінія електропередач, внаслідок чого транспортний засіб отримав механічні пошкодження. На місці події працює екіпаж патрульної поліції для встановлення всіх деталей інциденту», – повідомили у прес-службі патрульної поліції у Тернопільській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авто #ЛЕП #поліція
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення