На Тернопільщині 101-річна матір доглядає доньку, яка прикута до ліжка (ФОТО)

Іноді люди можуть здивувати своєю нестримною волею до звершень або всеохопною і невичерпною добротою. Тоді залишається лише дивуватися та наслідувати.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук "Caritas Berezhany" було опубліковано допис про 101-річну мешканку Бережан:

"Дуже часто люди шукають відповіді на складні життєві питання, що таке любов до ближнього? в чому сенс мого життя й інші. Спілкуючись з людьми при потребі у нашому місті часто знаходимо ряд відповідей, прикладів самовідданості й милосердя, що чіпляють до глибини душі.

Один з таких прикладів – життєвий шлях 101 річної й неймовірно інтелігентної пані Козловської, яка доглядає свою талановиту доньку вишивальницю Марію, на жаль прикуту до ліжка хворобами.

Атмосфера вражає, коли розумієш, на що здатна сторічна матір для своєї дитини. Ми в свою чергу теж не залишаємось осторонь даної історії, та зуміли надати допомогу у вигляді візка для осіб із особливими потребами.

Спілкування із щирими людьми надихає, мотивує досягати нового і ніколи не опускати руки, чим не причина спробувати й собі?"

"З таких життєво мудрих людей нам всім треба брати приклад. Бажаємо пані Олі та Марії міцного здоров'я та довгих років життя". - Прокоментувала одна із користувачок.

Також нагадуємо, що багатьом мешканцям Тернопільщини доводиться долати десятки кілометрів, щоб потрапити на гемодіаліз.

На Тернопільщині 101-річна матір доглядає доньку, яка прикута до ліжка (ФОТО), фото-1
Матір доглядає дочку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі