В Тернополі вулицю Чорновола зробили зразковою, а сусідній двір розрили і так залишили (фото, відео)

Мешканці скаржаться, що під час капремонту дороги у них зняли асфальт. Тепер там ями і ямища. А ще через дощ затопило підвали. В міськраді запевняють: двір відремонтують вже наступного року.

На дію комунальників скаржаться мешканці вул. Чорновола. Кажуть, під час капремонту дороги та облаштування пішохідної зони на заїзді у їхній двір зняли асфальт. Тепер там ями, болото і калюжі. Достукатись до комунальників люди теж не можуть, бо, кажуть, їх не чують. У міськраді стверджують: заїзд не був включений до проектно-кошторисної документації під час реконструкції вул. Чорновола. Але обіцяють вже наступного року зробити і капітальний ремонт двору, пише 20 хвилин.

- Вулиця Чорновола: краса та зроблений проект, а за поворотом - як завжди! Недопрацювали, - пише у Фейсбук мешканка вул. Чорновола Людмила Лукіян. - Під час реконструкції вулиці розрили асфальтове покриття при в'їзді у двір. Яма була величезна, під час дощів затопило всі підвали. Після проведення робіт її засипали піском і все.

Мешканці кажуть, що звертались до робочих, які працювали на капремонті вулиці, аби хоч трохи довели все до путя. Ті сказали, що це не їх робота. Згодом люди звернулись в ПП "Східний масив" - їм дали відповідь, що це не їхня відповідальність, але якось посприяють, повідомлять кого треба. 

- Занесла заяву в міську раду, на розгляд Соколовському (заст.. міського голови – прим. авт.) - відповідь буде через місяць! Але в будь якому випадку - грошей нема. А якби хірург робив операцію, і не зашив? Якби вікно монтували, а ручку не поставили?  Чому нема відповідальності у служб?  Чому мешканці мають ходити сусідніми будинками і збирати підписи на заяви, носити ці заяви та просити повернути асфальтове покриття, яке зняли під час робіт, обурюються люди. 

До речі, мешканці вул. Чорновола настільки потерпали від стану їхнього двору і стомились чекати на ремонт, що скинулись коштами і власними силами оновили фасад будинку та вклали бруківку. Коли все впорядкували, звернулись до міськради, що хочуть обгородити територію, аби там не шкодили та перестали врешті використовувати двір як громадський туалет.

 - Міськрада дала нам відповідь, мовляв, можете за власний кошт облагороджувати, але огородитись не можна, - каже Людмила Лукіян. - Хотіли ворота поставити – знову таки за власний кошт – теж не можна. Зато тепер прямо у дворі маємо стоянку автомобілів – на Чорновола тепер пішохідна зона і всі водії їдуть бавити свої авто до нас у двір. От що робити?

Коментар

Мар’яна ЗВАРИЧ, речник міськради: - В управлінні ЖКГ зазначають, що двір та заїзд, з питанням про який звернулися мешканці, потребує капітального ремонту. Тому цей об’єкт буде включатися у титульний список капітального ремонту на наступний рік. На даний момент можна сказати, що цей заїзд не був включений в проектно-кошторисну документацію під час реконструкції вулиці Чорновола. Щодо звернення, яке подали мешканці, то управління вивчатиме його і обов’язково надасть заявнику вичерпну відповідь.

В Тернополі вулицю Чорновола зробили зразковою, а сусідній двір розрили і так залишили (фото, відео), фото-1 В Тернополі вулицю Чорновола зробили зразковою, а сусідній двір розрили і так залишили (фото, відео), фото-2 В Тернополі вулицю Чорновола зробили зразковою, а сусідній двір розрили і так залишили (фото, відео), фото-3 В Тернополі вулицю Чорновола зробили зразковою, а сусідній двір розрили і так залишили (фото, відео), фото-4
ремонт комунальники проблема
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі