Через зміну ціни на газ тернополян просять терміново подати показники лічильників

З 1-го листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%. Через ці зміни тернополян просять подати показники лічильників газу.

– У зв’язку з анонсованою КМУ інформацією про зростання ціни природного газу для потреб населення з 01 листопада 2018 року та можливими змінами законодавства в сфері газопостачання, повідомляємо про необхідність всім споживачам без виключення подати показники лічильника газу станом на 1 листопада 2018 року та терміново сплатити заборгованість за природний газ, – повідомляє "Тернопіль житлово-комунальний".

Повідомити показники лічильника газу споживачі можуть за телефонами 56-14-00, 52-46-95, 52-71-99, 52-63-78, 52-27-30, 52-72-19, безпосередньо у відділі розрахунків на вул. Митрополита Шептицького, 20, подати свої дані через інтернет на сайті tmgaz.te.ua, особистий кабінет gazpostach.te.ua, за допомогою сервісу eps.te.ua або при оплаті через банківські установи чи відділення поштового зв’язку, інформує адміністрація ДП "Газпостач" та ПрАТ "Тернопільміськгаз".

Здійснити подачу показників можна і за допомогою спеціальних скриньок у розрахункових центрах підприємства на вулицях Родини Барвінських, 4 та Митрополита Шептицького, 20, вкинувши туди аркуш із необхідними даними.

Нагадаємо, що окрім газу у Тернополі зріс тариф на гарячу та холдодну воду, а також опалення.

Відтепер мешканці багатоповерхівок платитимуть за метр кубічний води 14, 856 грн, а власники приватних – 14,256 грн. Нові тарифи опублікували на офіційному сайті КП "Тернопільводоканал".

Уже з листопада тернополяни платитимуть за тепло 44,67 грн за квадратний метр, тоді як минулого року платили 31 грн.

Тернопіль показники лічильник газ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі