
11:47, 26 жовтня 2018 р.
В тернополянки просто в маршрутці витягли з сумки гроші, зловмисниця втекла (фото)
Про неприємний інцидент розповіла Галя Петрович.
Написала про це у Facebook, аби застерегти інших. Заодно і виклала фото жінки.
"Будь обережні, в мене сьогодні ця жінка витягнула з сумки 300грн в маршрутці, але я зловила її за руку.
Коли я наробила крику і зловила за жбари, сфотографувала і погрожувала викликати міліцію, люди почали кіпішувати і провіряти своі сумки, вона гроші зжала і кинула під ноги. А на зупинці вибігла з маршрутки. Тримайте сумку так, щоб ніхто не зміг в неі залізти", - йдеться в дописі.
Користувачі соцмереж почали масово поширювати допис.
Ще одна жінка в коментарях залишила скрін іншого повідомлення - про крадіжку в поїзді. Жінка, яку в цьому підозрюють, вийшла в Тернополі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
фото: Галя Петрович
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
14:57, 9 червня
22:57, 15 червня
10:16, 11 червня
27
10:45, 14 червня
78
