• Головна
  • На Тернопільщині жінка, яка вижила після потужного вибуху, судиться із газовиками
17:45, 26 жовтня 2018 р.

На Тернопільщині жінка, яка вижила після потужного вибуху, судиться із газовиками

Чортківський районний суд розглядатиме цивільний позов мешканки села Білобожниця, яка постраждала від вибуху газу. Сам інцидент трапився ще минулого року.

Як повідомляє "Терноград", жителька села Білобожниця Чортківського району та її неповнолітня дитина постраждали у результаті вибуху газу.

Дитина отримала незначні ушкодження, а ось жінка отримала дуже серйозні травми і кілька місяців провела у лікарні.

Вибух трапився через несправність газової труби, розташованої поруч з подвір’ям потерпілої. Незадовго до інциденту чоловік потерпілої звертався до газовиків з інформацією про витік газу та вимагав усунути неполадки. Однак належної реакції не було, що й за часом призвело до трагедії.

Поліція тривалий час не проводила розслідування даного інциденту. Таку ж пасивність проявляла і прокуратура.

Відтак, потерпіла звернулася до суду з вимогою відшкодування моральних збитків.

Розгляд даної справи (№ 608/1048/18) відбудеться у Чортківському районному суді у п’ятницю, 26 жовтня. Початок засідання о 16.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Жінка #вибух #газу #суд
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення