"Ви думаєте, що в тому м'ясі нема хімії?": у тернопільському магазині працівниця скроплює продукти засобом для миття

Від якості харчів, які споживає людина, безпосередньо залежить стан її здоров'я. Та навіть якщо дбайливо ставитися до свого організму і ретельно підбирати продукти, все одно можна стати жертвою чийогось підступного недбальства.

На сторінці спільноти у мережі Фейсбук тернополянка Олена Чупровська опублікувала допис, в якому розповіла про випадок, котрий нещодавно стався в одному із магазинів у центрі Тернополя:

"Розкажу вам анекдот. Заходить вчора мій чоловік в шинкарик, той що на руській, щоб купити м'яса. А там якраз перед закриттям прибирання. І бачить таку картину: працівниця пшикає холодильник зсередини якимось там засобом, прямо так що на м'ясо потрапляє. Чоловік їй: що ви робите таке? А вона йому відповідає: ви що думаєте що в тому м'ясі нема хімії? Покупці з магазину мовчки повиходили".

"Народ у нас мудрий та дбає про ближнього свого, він хімію - хімією вибиває, клин-клином, так сказать". - Написав іронічно один із користувачів.

"А де купляти тоді нормальне м‘ясо?" - Спробувала дізнатися інша користувачка.

"На базарі, там не миють. Отак і живем". - Відписали їй.

Також нагадуємо, що недавно, придбавши у одному з супермаркетів пакет гречки, мешканка Тернопільщини виявили у ньому черв'яків.

"Ви думаєте, що в тому м'ясі нема хімії?": у тернопільському магазині працівниця скроплює продукти засобом для миття, фото-1
Продавчиня мийний засіб прибирання хімія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі