Тернополян просять не нехтувати щепленням проти поліомієліту

«Стоп поліо», – просвітницьку акцію під такою назвою провели у Тернополі. Жителям обласного центру розповідали про небезпеку цього захворювання, а також про те, як від нього вберегтися.

Поліомієліт – складне захворювання, що призводить до інвалідності чи смерті. Однак завдяки вакцинації з 1988 кількість випадків хвороби в світі зменшилася на 99%. Відтак жителів Тернопільщини просять не нехтувати щепленням.

Як розповіла зз співорганізатор акції «Стоп поліо» у Тернополі  Світлана Никитюк, актуальність щеплення переоцінити складно. Оскільки саме завдяки вакцинації вдалося вберегти тисячі людських життів в Україні і світі.

«Нашою метою є поширити інформацію про поліомієліт, його наслідки, а також про те, як вберегтися від хвороби. А вберегтися допоможе лише щеплення. Тому питання вакцинації нині як ніколи актуальне. Враховуючи, скільки поширюється міфів».

На Театральному майдані у Тернополі під час акції «Стоп поліо» роздавали листівки з інформацією про небезпечне захворювання – поліомієліт, а також про необхідність вакцинації. Акцію організували викладачі і студенти Тернопільського державного медичного університету, а також представники громадської організації «Батьки за вакцинацію», благодійної організації  «Клуб- РОТАРІ». Продовжили просвітницьку акцію у навчальних закладах міста

Тернопільщина поліомієліт щеплення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі