Скоро в Тернополі з'явиться ще одна принада для туристів: вже залито фундамент під п'єдестал макету зниклої будівлі (ФОТО)

26 жовтня 2018 року на вулиці Сагайдачного залили фундамент під п'єдестал макету неіснуючої будівлі Першої тернопільської гімназії.

Уже готова схематична мітіатюрка, яка дає змогу уявити цілісну композицію. 

Цікавим є той факт, що під час робіт віднайшли добротній фундамент гімназії. Він сягає близько метра у ширину. Споруду здали у користування 21 червня 1825 року. Про це у мережі Facebook пише Тарас Циклиняк: "Наступного тижня монтуємо камінь, привозимо зі Львова макет і будемо готуватися до відкриття".

Нагадуємо, що інший бронзовий макет зруйнованої споруди (костел Матері Божої Неустанної Помочі) знаходиться на бульварі Тараса Шевченка, навпроти ЦУМу.

Скоро в Тернополі з'явиться ще одна принада для туристів: вже залито фундамент під п'єдестал макету зниклої будівлі (ФОТО), фото-1 Скоро в Тернополі з'явиться ще одна принада для туристів: вже залито фундамент під п'єдестал макету зниклої будівлі (ФОТО), фото-2 Скоро в Тернополі з'явиться ще одна принада для туристів: вже залито фундамент під п'єдестал макету зниклої будівлі (ФОТО), фото-3
Макет будівлі п'єдестал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі