На одному із ринків Тернопільщини торгують термобілизною, яка належить ЗСУ (ФОТО)

Нещодавно у місті Кременець, що на Тернопільщині, один із місцевих мешканців став свідком торгівлі одягом, який в жодному разі не мав би опинитися в обізі товарами. Чоловік вирішив розповісти про побачене громадськості, щоб напевне зрозуміти, чи не став він свідком злочину.

На сторінці спільноти "Типовий Кременець" у мережі Фейсбук Володимир Драбчук опублікував допис, в якому повідомив про випадок, який трапився із ним на одному із ринків Тернопільщини.

"Пост про погану владу і "хороших" людей!

В кожному місті є базар і на кожному такому базарі є чувак або навіть два ,які торгують камуфляжем і тому подібним. Ніхто не цікавився асортиментом таких продавців??? Сьогодні зовсім випадково, звернув увагу на хороший комплект термобілизни, все б добре якби не одне але...ВЛАСНІСТЬ ЗСУ "НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ", люди добрі власність того самого ЗСУ, яке захищає нас, наших дітей від російського окупанта вже 5-тий, с...ка, рік!!!!! Ціна такого комплекту "в бариги 500 грн!!!". А потім ВИ, саме ВИ пишете такі самі пости про продажну владу про бідність і безлад. Зараз налетять ті, хто буде захищати продавця "в країні криза, безробіття, зубожіння, газ дорогий, треба якось жити"... Сук****, такі продавці заробляють на наших з Вами 5% військового збору. Забули, що такий платите??? Надіюсь не потрібно зараз складати логічний зв'язок між цим товаром і вашим гаманцем???А тепер просто вдумайтесь в абсурдність і моральне зубожіння "не матеріальне!!!" моральне, наших з Вами співвітчизників.Хоча напевно я відстав від життя і 5 років назад коли ми з Вами по копійці збирали для наших захисників все від амуніції до продуктів харчування це були галюцинації, бо як зараз можна продавати військове спорядження держави ?????? Питань дуже багато, задайте їх кожен собі. Можливо я щось не розумію. І ті хто купляють такий товар, текст вище на 100% також вас стосується.

P.S.Ти сам собі країна, наведи порядок в своїй голові!!!

P.S. Хто з таким стикався, хто як боровся?"

Нагадуємо, що нещодавно на Тернопільщині правоохоронці впіймали чоловіка, який крав акумулятори із залізничних переїздів.

На одному із ринків Тернопільщини торгують термобілизною, яка належить ЗСУ (ФОТО), фото-1 На одному із ринків Тернопільщини торгують термобілизною, яка належить ЗСУ (ФОТО), фото-2
Ринок термобілизна ЗСУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі