Які підприємства на Тернопільщині небезпечні для життя?

На засіданні колегії Управління Держпраці у Тернопільській області, яке відбулося 23 жовтня, проаналізували стан охорони праці та результати розслідування нещасних випадків на тернопільських підприємствах.

А саме, у Монастириському РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго», ТОВ «Бучачагрохлібпром» і фермерському господарстві «СМП», розглянули питання «Про якість складання санітарно-гігієнічних характеристик умов праці за 2017-2018 рр.», підсумували роботу Управління за 9 місяців 2018 року та окреслили завдання про подальше вдосконалення наглядової діяльності.

Колегією Управління розглянуто стан охорони праці та результати розслідування нещасних випадків із смертельним наслідком, що сталися у Монастириському РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго», ТОВ «Бучачагрохлібпром» і фермерському господарстві «СМП», пише Реально. Члени колегії визнали роботу щодо забезпечення здорових і безпечних умов праці цих підприємств незадовільною. Колегія зобов’язала керівництво підприємств усунути порушення, посилити контроль за дотриманням трудової дисципліни та поінформувати Управління Держпраці у Тернопільській області про виконання заходів.

Тернопільщина виробництво смерть
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі