Мешканці вул.Валова за 25 років ще не бачили нормальної роботи тернопільського ЖЕКу (ФОТО)

У Тернополі мешканці вулиці Валова, 16 уже четвертий день живуть в умовах безкінечного ремонту. Відео виклав у соцмережі Viktor Buchko.

«Ось так живемо уже четвертий місяць... Валова, 16», - підписано відеозапис.

На відео видно як проходить процес «ремонту»: аби як розмазані стіни білою фарбою, частина стіни, що пофарбована у зелений колір у бризках та розводах, як, власне, і підлога та сходова клітка.

«Ми переїхали недавно. Діло в тому, що нам так не подобається, бо 25 років жек брав гроші і нічого не робив. Ось попросили їх зробити ремонт» - продовжує чоловік. Після чого четвертий місяць чекають його завершення.

 «Боже мій, а люди де? Невже самі неможуть біля себе поприбирати, помити , а то як так. Чекають що ЖЕК зробить, то ще 10 років будуть так», - цікавиться Галина Синявська-Рахманшікова.

Зоряна Гнатів запропонувала мешканцям: «створюйте ОСББ і робіть ремонти».

«У світі давно існують приємні теплі кольори, персиковий там, світло-бежевий, і т,д. І тільки у нас продовжують малювати у темно-сині та темно-зелені кольори. Прям як в якихось казармах. Походу ЖЕКам пора давно переглянути свої погляди на кольорову гаму приміщень» - пропонує Сергій Третяк.

Мешканці вул.Валова за 25 років ще не бачили нормальної роботи тернопільського ЖЕКу (ФОТО), фото-1 Мешканці вул.Валова за 25 років ще не бачили нормальної роботи тернопільського ЖЕКу (ФОТО), фото-2 Мешканці вул.Валова за 25 років ще не бачили нормальної роботи тернопільського ЖЕКу (ФОТО), фото-3 Мешканці вул.Валова за 25 років ще не бачили нормальної роботи тернопільського ЖЕКу (ФОТО), фото-4 Мешканці вул.Валова за 25 років ще не бачили нормальної роботи тернопільського ЖЕКу (ФОТО), фото-5
тернопіль ремонт жек
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі