З'ясувалося, що засуджений за вбивство Георгія Гонгадзе до довічного ув'язнення Олексій Пукач не сидить в колонії на Тернопільщині

Колишній начальник департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач, засуджений до довічного позбавлення волі за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, з кінця 2017 року перебуває у Київському слідчому ізоляторі (Лук’янівське СІЗО).

Про це повідомляє "УНН", посилаючись на джерело в адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України.

"Він (Пукач) знаходиться в Київському СІЗО з кінця 2017 року", — сказав співрозмовник агентства, але не уточнив, чому саме його перевели з колонії до СІЗО.

У червні 2016 року, після того, як офіційно набув чинності вирок Пукачу про довічне позбавлення волі, його було етаповано до Чортківської колонії на Тернопільщині. До цього часу, він також перебував у Лук’янівському слідчому ізоляторі.

Також співрозмовник агентства розповів, що Пукач написав нотаріальне доручення на свою доньку для отримання його пенсії. Але її розмір не відомий.

Нагадуємо, що 29 січня 2012 року Печерський районний суд Києва засудив Олексія Пукача до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

6 січня 2016 року Апеляційний суд Києва залишив без змін вирок Печерського районного суду, який засудив екс-начальника зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача до довічного позбавлення волі.

Засуджений Олексій Пукач Лук'янівське СІЗО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі