• Головна
  • Тернопільська школа-ліцей вчиться, поки інші на канікулах, але валідатор знімає з карток учнів повну суму за проїзд
15:02, 1 листопада 2018 р.

Тернопільська школа-ліцей вчиться, поки інші на канікулах, але валідатор знімає з карток учнів повну суму за проїзд

Канікули в школах розпочались 29 жовтня і триватимуть до 5 листопада. Проте у школі-ліцеї №6 своя система і навчання там триває. Один з учнів поскаржився, що з його учнівської картки валідатор зняв 4 грн.

Він не розуміє чому так, адже разом з іншими учнями 6-ї школи щодня протягом цього тижня їздить на навчання, пише 20 хвилин

- 29 жовтня їхав у 15-й маршрутці. Оплачував за проїзд учнівською карткою, валідатор зняв 4 гривні, - таке повідомлення надійшло від учня . Хлопець попросив не вказувати його ім'я та прізвище. -  Звісно, у період канікул вартість тарифу збільшується. Але школа-ліцей №6 має власний графік канікул. Тоді питання: чому для того, щоб поїхати на уроки, я мушу заплатити подвійну вартість? Чому ТОВ "Системний зв'язок" це не врахували? Згідно із законом, учні в навчальний період платять 2 гривні у маршрутці. А зараз у 6-й школі канікул немає. Будь ласка, проясніть ситуацію, адже я боюсь, що мене, ще неповнолітнього громадянина, слухати навіть не наважаться. Але мовчати я не бажаю, адже тоді порядку не буде.

Канікули в школах триватимуть до 5 листопада. У цей період школярі за проїзд в маршрутках та тролейбусах платять повну вартість проїзду. На цьому наголошують і в міській раді, і в управлінні транспорту, комунікацій та зв'язку. 50% від мінімальної вартості проїзду вони платять лише у навчальний період. 

- І справді в оплаті за проїзд картками такої ситуації, що в якійсь школі триває навчання, поки в інших канікули - непередбачено, - каже начальник управління Ігор Мединський. - Зараз канікули, тому так, за проїзд з картки цього учня зняло повну вартість. Дирекція школи може звернутись із заявою у міську раду, управління транспорту та ТОВ  "Системний зв'язкок" про те, що у них інший графік канікул, розписати свою систему навчання та канікул. Тоді в ТОВ  "Системний зв'язок" перепрограмують картки учнів цієї школи.

Директор школи-ліцею №6 Олександр Остапчук пояснив, що вони вчаться триместрами. Таке рішення прийняли рада школи. Але до нього скарг від батьків учнів щодо повної вартості проїзду для школярів під час навчання - не було.  Нагадаємо, що для того, щоб платити 50% від вартості проїзду в громадському транспорті Тернополя учні та студенти мають мати спеціальні картки.

Їх можна виробити у ТОВ "Системний зв'язок" за адресою вул.В.Чорновола, 1 (2поверх). Вартість електронного учнівського або студентського гаманця - 57 грн. До 1 листопада з таким гаманцем учні та студенти в навчальний період оплачують по 2 грн за проїзд і в маршрутках, і в тролейбусах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #проїзд #школяр #гроші
live comments feed...