• Головна
  • Запрошуємо до співпраці: Степан Барна підписав розпорядження про стажування молоді в ТОДА (відео)
14:10, 1 листопада 2018 р.

Запрошуємо до співпраці: Степан Барна підписав розпорядження про стажування молоді в ТОДА (відео)

Чи є потреба в молодих людях у владі? Беззаперечно є! Чи країна потребує оновлення? Без сумнівів: так! Саме тому Тернопільська обласна державна адміністрація за ініціативи голови ОДА Степана Барни спільно із Солідарною молоддю Тернопілля розробили проект «Стажування в ОДА». Завдяки цьому молодь віком від 19 до 25 років зможе побачити роботу органів державної влади з середини, а також долучитися до роботи команди й реалізації спільних ідей, проектів та ініціатив.

 Сьогодні, 1 листопада, Степан Барна підписав розпорядження про стажування молоді в обласній адміністрації. Стажування триватиме три місяці й проходитиме у кількох управліннях. Зокрема, міжнародного співробітництва та фандрайзингу, охорони здоров’я, освіти й науки, сім’ї та молоді, а також в департаменті економічного розвитку і торгівлі, відділах туризму й взаємодії зі ЗМІ.  

«Ми зацікавлені в тому, щоб на роботу в органи державної влади приходили молоді люди, котрі знають кілька іноземних мов, хочуть працювати і вбачають в цьому старт своєї кар’єри, – зазначив голова облдержадміністрації під час підписання розпорядження. – Було багато періодів, коли в ці стіни не могли потрапити випадкові люди. Сьогодні ми створюємо соціальний люфт, який дозволяє проявити себе будь-якій молоді людині, яка прийме рішення після закінчення вишу працювати в органах державної влади чи місцевого самоврядування».

Про те, чому виникла ідея такого проекту, розповів керівник апарату облдержадміністрації Віталій Сікіринський. За його словами, в рамках програми стажування наберуть понад 30 людей.

 «Ми відкриті для того, щоб запрошувати молодих людей на роботу в органи державної влади. Адже саме молодь є рушійною силою усіх без винятку процесів і саме молодь розвиває наше теперішнє і водночас творить майбутнє. Тому ми із великим задоволення підтримуємо подібні ініціативи і готові ділитися власним досвідом, допомагати та навчати», – наголосив Віталій Сікіринський.

У тому, що завдяки стажуванню молодь подивиться на обласну адміністрацію зовсім по-іншому, переконаний керівник патронатної служби ТОДА Павло Бич. «Ви зрозумієте, які адміністрація має можливості і взагалі структуру органів державної влади. Тому запрошуємо до співпраці», – сказав він. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стажування #облдержадміністарція #Степан Барна
live comments feed...