• Головна
  • З пасовища на Тернопільщині невідомі поцупили корів
17:33, 2 листопада 2018 р.

З пасовища на Тернопільщині невідомі поцупили корів

Працівники Підволочиського відділу поліції проводять оперативні заходи, аби встановити осіб, причетних до крадіжки двох корів з пасовища, що поблизу села Козярі. Господарі вранці вивели худобу пастися, а обідньої пори своїх годувальниць уже не застали.

Зі слів потерпілих, вони, як і решту односельців, що тримають худобу, водять її на пасовище, що за межами населеного пункту. Корів прив’язують і залишають без нагляду. Найімовірніше, зловмисники скористалися з такої безпечності селян.

Того дня на пасовищі було багато худоби, та крадії вподобали двох корів, що належали одній господині. Жінка в розпачі, адже втратила своїх годувальниць. Сума збитків склала майже сорок тисяч гривень. 

Правоохоронці застерігають селян не нехтувати безпекою майна. Стосується це стосується худоби, птиці. Бо якщо вдасться розшукати крадіїв, то шансів повернути крадене майже немає.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #корови #крадіжка
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
"Потужний снігопад та шалене похолодання за крок від цього регіону, мороз і крижана злива вперіщать в Україні": йде холод
Оголошення