• Головна
  • Через застосування газу під міською радою Тернополя, до потерпілого довелось викликати "швидку" (відео)
12:37, 5 листопада 2018 р.

Через застосування газу під міською радою Тернополя, до потерпілого довелось викликати "швидку" (відео)

Під час сутички під ТМР охоронці застосували газ до учасників акції протесту.

Одному з чоловіків стало погано, довелось викликати медиків.

Про це у Facebook написав Віталій Дикий.

"Зараз під міською радою відбувається протест проти несправедливого підняття цін на проїзд у громадському транспорті. Подякуємо нашому "безстрашному" меру за те, що пустив газ на людей. Мені не особливо дісталось, але моєму другу Bodya Olianitskyi дісталось сповна - майже втратив свідомість і довелося викликати швидку. Відео моменту застосування газу проти жителів Тернополя додається", - йдеться  в дописі.

Розповів про пережите і сам Bodya Olianitskyi.

"Мушу висловити окреме "дякую" охороні міської ради м. Тернополя та С. Надалу у застосуванні газу із-за якого я ледь не втратив свідомість. Саме так ви вирішуєте проблеми? Дякую, Віталій Дикий, який не дав мені втратити свідомість та до кінця вирубатись. P.S. Враження було наче в легенях розширюється пекуча фігня, яка не дає дихати... і голова паморичиться як контузія в знаменитих шутерах Call of Duty. Це останнє, що я зняв перед приступами кашлю і часткової втрати свідомості...", - написав чоловік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
відео: Віталій Дикий, Bodya Olianitskyi
#протест #транспорт #тарифи #газ
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення