• Головна
  • На Тернопільщині "Лютих їжаків" тренують як олімпійців (фото)
13:28, 6 листопада 2018 р.

На Тернопільщині "Лютих їжаків" тренують як олімпійців (фото)

 На біатлонній базі в селі Підгороднє 4 листопада відбулось чергове тренування членів Клубу оборонної стрільби «Люті Їжаки», до яких долучилися і пластуни краю.

Тренувальне заняття з дітьми проводили досвідчені інструктори. Тренери давали пластунам основи системи рукопашного бою крав-мага, основи роботи з короткоствольною зброєю та вчили юних учасників тримати добру фізичну підготовку. Також діти мали можливість повправлятися у стрільбі з рушниці калібру 5,6 мм.

Важливо, що пластуни на власні очі побачили, як проходить підготовка членів Клубу «Люті Їжаки». Окрім цього діти взяли участь в тренуванні юних біатлоністів, побачили, як виховують майбутніх олімпійських чемпіонів.

— Ми не вперше проводимо з дітками подібного виду тренування, адже це має дуже позитивний вплив на юне покоління. До нас приходить насамперед цілеспрямована та здібна молодь, яка долучається до головного прикладного виду спорту – біатлону. Саме тому під час тренувань ми навчаємо молодих людей, як поєднувати в собі силу, активність та витримку, так потрібну в біатлоні. Ми навчаємо юних вихованців, як діяти в тих чи інших складних обставинах – періоду війни, терору, які виникають у нашій країні, — підмітив один із організаторів тренувань Олександр Починок.

Чоловік підмітив, що йому дещо прикро, що різноманітні державні організації, які мають стосунок до спорту, не опікуються біатлонною базою в Підгородньому, яка є чудовим осередком для виховання фізично здорової та тренованої молоді, пишуть Тернополяни

Пан Олександр наголосив, що схожі тренування організатори клубу «Люті Їжаки» проводитимуть і надалі, адже головне їхнє завдання – не тільки не давати занепасти базі як осередку біатлону в краї, але й плекати на Тернопільщині майбутніх чемпіонів біатлону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #тренування #олімпійці
live comments feed...