«Бахіли не носи, лягай на протягу»: «95-тий квартал» висміяв Супрун та її поради (ВІДЕО)

На сцені в образі чиновниці виступила Олена Кравець і висміяла її поради, а також нововведення у системі охорони здоров'я. Відповідний відеоролик опублікований на YouTube, передають Патріоти України.

«Врятує від усіх хвороб тільки Супрун. Лише Супрун краще за всіх знає, що болить і де свербить, і як лікувать. Реформа вас навчить, що манту можна мочить... Бахили не носи, лягай на протязі, і на бетон сідай п’ятою точкою. І мама молода, з ангіною мала, морозиво лизали й плакали» — співається у пісні.

Однак пародія припала до духу не всім користувачам мережі — думки щодо номера розділилися. Частина коментаторів почала критикувати артистів за, на їхню думку, необґрунтовані випади на адресу Супрун. Однак також знайшлися й ті, хто підтримали «Квартал».

«Бахіли не носи, лягай на протягу»: «95-тий квартал» висміяв Супрун та її поради (ВІДЕО), фото-1 «Бахіли не носи, лягай на протягу»: «95-тий квартал» висміяв Супрун та її поради (ВІДЕО), фото-2 «Бахіли не носи, лягай на протягу»: «95-тий квартал» висміяв Супрун та її поради (ВІДЕО), фото-3 «Бахіли не носи, лягай на протягу»: «95-тий квартал» висміяв Супрун та її поради (ВІДЕО), фото-4 «Бахіли не носи, лягай на протягу»: «95-тий квартал» висміяв Супрун та її поради (ВІДЕО), фото-5 «Бахіли не носи, лягай на протягу»: «95-тий квартал» висміяв Супрун та її поради (ВІДЕО), фото-6 «Бахіли не носи, лягай на протягу»: «95-тий квартал» висміяв Супрун та її поради (ВІДЕО), фото-7
супрун пародія 95_квартал бахіли
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі