• Головна
  • У Тернополі підприємці готові розірвати договори з перевізниками, якщо розпочатий страйк продовжиться
15:15, 6 листопада 2018 р.

У Тернополі підприємці готові розірвати договори з перевізниками, якщо розпочатий страйк продовжиться

Сьогодні (6 листопада) у Тернополі за своїми маршрутами не виїхало жодне маршрутне таксі, реагуючи таким чином на відміну міською радою власного ж рішення про підвищення тарифів на проїзд. Проте така поведінка може мати для перевізників несподівані наслідки.

До перевізників Тернополя, які оголосили страйк, звернулася громадська діячка, голова ТОГО "Підприємці Галичини" Ольга Шахіна.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук вона опублікувала допис наступного змісту:

"ТОГО "Підприємці Галичини" рішуче звертається до всіх власників маршрутних таксі, які мають укладені договори на послуги з перевезення пасажирів по місту, із вимогою припинити різного роду погрози та нікому непотрібні страйки, оскільки через ваші дії доводиться страждати громадянам Тернополя. Схожі прояви свого незадоволення є просто неприпустимими. Ми, як добросовісні підприємці, просто не можемо бути байдужими у цьому надзвичайно важливому питанні та стояти осторонь, коли прості жителі та гості міста не мають елементарної можливості дістатись місця роботи чи іншого пункту призначення. Вважаємо, що, в першу чергу, це злісна неповага до тих простих людей, котрі платять вам щодня, тим самим годуючи ваші сім'ї. У нашому місті можемо з впевненістю сказати, що влада з народом, отже, коли люди висловили свою неможливість платити за новими тарифами, органи місцевого самоврядування неодмінно прислухались до своїх громадян. Ми, як , підприємці, платники податків та жителі Тернополя, цілковито підтримуємо міського голову та виконавчий комітет у прийнятті рішення щодо зупинення підняття тарифів, в свою чергу розцінюємо ваші сьогоднішні дії як тиск на місцеву владу та міського голову. Тому попереджуємо про наступне: якщо ви продовжуватимете безпідставний страйк, ігноруючи взяті на себе зобов'язання, ТОГО "Підприємці Галичини "буде вимагати розірвання договорів із вами, а підприємці закуплять автобуси для забезпечення перевезення громадян".

Нагадуємо, що мешканці Тернополя розлючені поведінкою перевізників, а тролейбуси міста переповнені.

У Тернополі підприємці готові розірвати договори з перевізниками, якщо розпочатий страйк продовжиться, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Підприємці #розірвати #договори
live comments feed...