• Головна
  • Тернопіль зустрічає «живий» центр обслуговування Kasta!
Партнерський матеріал
16:17, 9 листопада 2018 р.

Тернопіль зустрічає «живий» центр обслуговування Kasta!

Партнерський матеріал
Тернопіль зустрічає «живий» центр обслуговування Kasta!

Один з найбільших маркетплейсів країни відкрив вже понад 95 офлайнових відділень по всій Україні. Зокрема, і в Тернополі. Завдяки цьому жителі міста тепер можуть сміливо замовляти через Інтернет в одному місці товари від 15 000+ брендів різних категорій (від взуття та одягу до спортінвентарю і посуду), не побоюючись, що вони з якихось причин не підійдуть і доведеться задовольнятися покупкою, що не виправдала очікувань.

У кожному «живому» відділенні Kasta передбачені зручні примірочні та зони огляду товарів, де можна спокійно розглянути і протестувати придбаний товар, переконатися в його якості, відповідності розмірам, кольору, матеріалам та іншим важливим параметрам. Щодо одягу та взуття, то дуже зручно замовляти їх у кількох розмірах, щоб вибрати варіант, який підійде ідеально. А якщо раптом річ ​​виявиться «не тією», гроші повернуть на карту без жодних комісій протягом 3–5 хвилин. 

Ще одна важлива перевага офлайн-центрів Kasta – значна економія на доставці. Тепер, замовляючи будь-які товари в маркетплейсі, за їхню доставку на фірмове відділення доведеться заплатити всього 15 гривень. Для власників карт Black ця послуга надається безкоштовно! 

Отже, компанія Kasta робить шопінг в Інтернеті більш доступним, зручним і вигідним, «ліквідуючи» ключові побоювання покупців – розчаруватися в придбаних товарах і потім витрачати багато часу і нервів на їх повернення або обмін. У «живих» відділеннях Kasta подібні проблеми повністю виключені.

Для самого маркетплейса відкриття офлайнових відділень обслуговування у великих містах країни – це крок на шляху до головної мети: стати для українців єдиним торговим центром в Інтернеті, де є абсолютно все, і немає жодного ризику купити невідповідний або бракований товар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...