• Головна
  • 17-річна тернополянка Аліна Василишин терміново потребує допомоги: необхідна операція, на котру в сироти немає коштів (ФОТО)
21:01, 9 листопада 2018 р.

17-річна тернополянка Аліна Василишин терміново потребує допомоги: необхідна операція, на котру в сироти немає коштів (ФОТО)

17-річна Аліна Василишин – сирота. Батька у неї немає, а три роки тому дівчина втратила матір. Вона померла від раку у 52-річному віці. Нині допомоги небайдужих людей потребує і сама Аліна.

Як повідомляє "20 хвилин", у неї пухлина щитовидної залози. Це виявили під час нещодавнього медогляду. Операція потрібна якнайшвидше. Близькі Аліни просять усіх небайдужих тернополян про допомогу.   

"Аліна щороку проходить медогляд, бо це обов’язкова вимога опікунської ради", - розповідає рідна тітка дівчини, яка є її опікуном, Наталія Запаранюк. – "Навесні ще все було добре, а влітку на медогляді медики виявили недугу. Аліну направили на аналізи, УЗД, а в Києві сказали, що потрібно оперувати однозначно. І чим швидше, тим краще. Тому що пухлина має здатність перероджуватися у злоякісну. Хоча остаточно стане відомо, яка це пухлина, вже після операції, коли будуть відомі результати гістології".

Операцію проведуть у Київському міському клінічному ендокринологічному центрі, куди 19 листопада госпіталізують Аліну. Операція коштує близько 20 тисяч гривень. Також кошти потрібні на подальше лікування та реабілітацію.

Аліна студентка першого курсу географічного факультету Тернопільського педуніверситету, напрямок туризм.

"Вона чемна дитина, добре вчиться, дуже творча: захоплюється виготовленням виробів hand-made", - розповідає Наталія Запаранюк. - "Аліна дуже уважна до свого здоров’я, адже смерть матері стала для неї шоком. Тільки щось заболить, одразу просить йти з нею до лікаря. Навіть операції вона не боїться, страху чи паніки немає. Її не треба було переконувати, треба оперувати, то треба".

Друзі та родичі бажають Аліні якнайшвидшого одужання. Кошти на лікування дівчини можна перерахувати на картку Приватбанку 5168 7551 0752 0088 (Висилишин Аліна Іванівна).

17-річна тернополянка Аліна Василишин терміново потребує допомоги: необхідна операція, на котру в сироти немає коштів (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Термінова #операція #допомога
live comments feed...