• Головна
  • Кіборг з Тернопільщини розповів, як його життя врятувала материнська молитва (ФОТО)
16:01, 15 листопада 2018 р.

Кіборг з Тернопільщини розповів, як його життя врятувала материнська молитва (ФОТО)

Часто поради або настанови від батьків, свого часу сприйняті неуважно, можуть в якусь мить виявитися найглибшою мудрістю. А материнська молитва попри все  здатна врятувати життя навіть у найстрашнішій ситуації.

Сумною і водночас зворшуливою історією поділився на своїй сторінці в мережі Фейсбук Михайло Ухман:

"Як молитва врятувала Кіборга!!! Або, з Днем Народження, "Маестро"!

Останнім часом- багато пишу про загиблих воїнів України. Хочу, щоб память жила про них, щоб не забували..Коли спілкуюсь з родичами вбитих бійців, слухаю їхні історії - плачу сам. Адже, такі емоції неможливо сприймати спокійно..

Сьогодні в мене знову скотилася скупа сльоза. Але - це була сльоза радості за живого, сльоза гордості за Героя, сльоза болю за все, що пережили наші воїни з 2014 року.

Ярослав Гавянець, позивний " Маестро". (На фото).Житель Тернопільської області. Молодий хлопець, безпосередній учасник боїв за Донецький аеропорт.Він один з тих, хто до останнього утримував аеропорт. Не дочекавшись підмоги, хлопці попали в полон і Ярослав в тому числі..

Батько Ярослава записав відеозвернення до московських терористів, щоб ті віддали сина. Вони пішли на поступки і Ярослав зміг побачити вільну країну..

Перед відправкою на війну, мама Ярослава дала йому молитву написану ручкою на чистому аркуші та іконку Богородиці.

Молитва не проста, а могутня. В ній йдеться, що той, хто її носить біля себе: не втоне.. і буде під захистом Господнім.

Ярослав забув про неї. Лишень, коли московські окупанти обшукували його, вона випала на землю. Кремлівські найманці побачивши іконку- повернули її Ярославу.А паралельно з тим, Тернопільщина молилась за Кіборга в церквах.Навіть діаспора за океаном приймала в цьому участь..

Завдяки Божій допомозі, Ярослав може сьогодні святкувати Свій День Народження, з чим, я його щиро вітаю.

Друже, ти справжній, ти крутий.

Скоро, зовсім скоро- вийде у світ повна друкована історія про Кіборга з Тернопільщини!!!Олена Величанська, дякую за допомогу, за цю зустріч з людиною, чия історія і пережиття - надає сили до боротьби.

Слава Україні!"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіборг #Тернопільщина #мамина #молитва
live comments feed...